Podkarpacki Bank SpółdzielczyPodkarpacki Bank Spółdzielczy siedziba główna mieści się w Sanoku. Ma już ponad 140 lat doświadczenia na rynku, ponieważ istnieje od 1871 roku. W całej Polsce obecnie, PBS Bank ma około 100 swoich placówek.

Jakie są opinie wśród klientów Podkarpackiego Banku Spółdzielczego?

Podkarpacki Bank Spółdzielczy cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami. Najlepszymi dowodami świadczącymi o tym są zdobyte przez niego nagrody i wyróżnienia takie jak:

  • Laur Studentów 2014
  • Laureat XV edycji konkursu Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców
  • Laureat z nagrodą „Złote Godło” w kategorii Ql Services – usługa najwyższej jakości 2013
  • Medal Europejski w XXIV edycji konkursu za usługę PBSbank24.

Innowacyjność – Podkarpacki Bank Spółdzielczy wyprzedza konkurencję

Opisywany bank ceniony jest również za innowacyjność. Dzięki sprawnemu i szybkiemu procesowi decyzyjnemu w PBS Banku klienci mogą cieszyć się:

  • Bankomatami biometrycznymi
  • Aplikacjami mobilnymi
  • Wpłatomatami do bilonu.

Zadowoleni klienci chwalą sobie promocyjne oferty jakie daje im PBS Bank.

Jedną z takich kuszących ofert jest kredyt gotówkowy na 8% z możliwością karencji w spłacie kapitału do 3 miesięcy w dowolnym okresie spłaty kredytu, pobierana prowizja to tylko 3%. Dowolny rodzaj rat, okres kredytowania do 12 miesięcy na dowolny cel.

Studenci mają bardzo pozytywne opinie o tym banku, ponieważ wszyscy korzystający z usług Orange, doładowując konto kwotą od 5zł do 50zł dostają BONUS: 20% wartości doładowania. To co jeszcze sprawiło, że studenci lgną do PBS Banku to oferta darmowego konta dla nich.

Bank PBS odpowiedzią na wszystkie potrzeby klientów

Na swojej stronie https://www.pbsbank.pl/web/10180/244 PBS Bank umieścił porównywarkę kredytów, dzięki czemu wybór odpowiedniego kredytu dla klientów będzie znacznie łatwiejszy. Jeżeli chcesz poznać więcej ofert zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie będziesz mógł porównać wybrane produkty finansowe i porównać je między sobą.

One thought on “Podkarpacki Bank Spółdzielczy (PBS Bank) – Opinie

  1. Próbowałem zrobić szybki przelew przez internet z mojego konta w PBS do mBanku. Niestety brak takiej opcji na stronie a Pani z infolinii PBS twierdzi że dla osób posiadających token sprzętowy taka operacja jest niemożliwa. Trudno. Poszedłem do oddziału w Sędziszowie Młp. przy 3 Maja i kolejna niespodzianka. Przelewu nie można wykonać. Podobno mBank nie jest w grupie banków który przyjmuje szybkie przelewy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *