pożyczki przez internetW Polsce jednym z banków wzbudzających zaufanie jest regulowany przez prawo bankowe i ustawę o funkcjonowaniu banków spółdzielczych, a także prawo spółdzielcze Bank Spółdzielczy. Funkcjonuje on w formie spółdzielni, podobnie jak spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe – popularne SKOKi, które nie są jednak bankami.

Zrzeszone banki w Brukseli

Bank Spółdzielczy zrzeszony jest wraz z innymi, funkcjonującymi na takich samych zasadach bankami z całego świata w Międzynarodowym Zrzeszeniu Banków Spółdzielczych, którego siedziba mieści się w Brukseli.

Banki spółdzielcze nie tylko dla rolników…

Początkowo Banki Spółdzielcze stworzone były przez Hermanna Schulze i Fryderyka Raiffeisen. Jedne banki tworzone przez Schulze skierowane były na tereny zamieszkałe przez ludność miejską a banki drugiego z nich na wiejskie. Początkowo były ukierunkowane głównie na rolnictwo jednak z czasem poszerzyły swoją działalność.

Co oferują Banki Spółdzielcze

Oferta skierowana jest do:

  • Klientów indywidualnych (konta, lokaty, karty, kredyty, ubezpieczenia, leasing, factoring, gwarancje i poręczenia, operacje walutowe)
  • Firm i instytucji
  • Rolników

Dodatkowo kredyty skierowane na innowacyjność mają szansę na dofinansowanie ze środków Unii Europiejskiej co również pomaga zdobyć doświadczony personel banku. Więcej informacji dostępnych jest na stronie http://www.sgb.pl/.

Niezależnie od tego jaką grupę potencjalnych klientów Banków Spółdzielczych reprezentujesz zawsze możesz udać się do najbliższego Ci oddziału bądź zadzwonić na infolinię i poprosić o przedstawienie oferty specjalnie dla Ciebie.

Czy Bank Spółdzielczy ma na pewno najkorzystniejsze oferty dla Ciebie?

Jeżeli nie jesteś pewien czy Bank Spółdzielczy będzie miał dla Ciebie najlepszą ofertą wejdź na naszą stronę, a tam będziesz mógł zapoznać się i porównać najlepsze oferty kredytów, pożyczek, kont osobistych i innych produktów finansowych. Znajdziesz tam również numer do naszych konsultantów, którzy odpowiedzą Ci na wszelkie pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *