kraków bank spółdzielczyBanki Spółdzielcze cieszą się ogromnym zaufaniem wśród wielu Polaków. Istnieją już od ponad 120 lat na naszym rynku i już od samego początku zrzeszały miliony rolników dla których mieli szczególne oferty. Z biegiem czasu rozszerzyły swoją działalność o inne usługi finansowe. Coraz większą popularnością cieszy się Krakowski Bank Spółdzielczy w Krakowie (mapa oddziałów na http://www.kbsbank.com.pl/Oddzialy,str,47.html). Wielu czytelników pyta nas o opinie na jego temat. W dzisiejszym artykule znajdziecie odpowiedź na to pytanie.

Najlepsze opinie wśród przedsiębiorców?

Tak to prawda jednymi z największych zwolenników usług Krakowskiego Banku Spółdzielczego są przedsiębiorcy. Taką przychylność ten bank zyskał sobie wśród tego rodzaju klientów bardzo korzystną ofertą kredytową, a w szczególności kredytów obrotowych.

 • Cel finansowania : bieżące potrzeby ściśle związane z prowadzoną działalnością gospodarczą, oraz spłata zadłużenia w innym banku.
 • Waluta: PLN
 • Okres kredytowania: możliwość aż do 60 miesięcy
 • Oprocentowanie kredytu: ustalane w oparciu o stawkę WIBOR 1M i marżę banku
 • Raty kredytowe: równe bądź malejące, możliwość spłaty miesięcznie lub kwartalnie
 • Możliwość wcześniejszej spłaty kredytu
 • Zabezpieczenie kredytu: weksel własny, zastaw rejestrowy, przewłaszczenie na zabezpieczenie, przelew wierzytelności, poręczenie wekslowe, cesja praw z polisy ubezpieczeniowej, blokada środków na rachunku bankowym, pełnomocnictwo do dysponowania rachunkiem bieżącym, hipoteka lub inne dopuszczone przepisami prawa cywilnego lub wekslowego.
 • Możliwość negocjacji wysokości oprocentowania w Krakowskim Banku Spółdzielczym.

Karta kredytowa VISA CLASSIC podnosi ocenę Krakowskiego Banku Spółdzielczego?

Dzięki nowoczesnej karcie kredytowej z funkcją zbliżeniową ocena o Karkowskim Banku Spółdzielczym znacznie się podwyższyła. Ten bezpieczny i uniwersalny środek płatniczy wzbudził zaufanie wśród klientów i uczynił transakcje bezgotówkowe bardziej bezpiecznymi. Jeżeli jesteś zainteresowany produktami finansowymi jakie oferuje ten bank, zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej.

3 thoughts on “Krakowski Bank Spółdzielczy w Krakowie – Opinie

 1. Witam czy bank spoldzieczy jest w porzadku trzymaja tajemnice wlasciela konta nie udostepniaja danych o przelewach i saldzie nikomu?

  1. Co można powiedzieć o tym banku ..przy kredycie konsumenckim Pani dzwoni i narzuca co wolno nam zrobić z kasa i ile można przelać i gdzie ..mało tego nie zna limitów ale wyklucza się przy swoim …to jest porażka

 2. Jestem klientem kbs od 10 lat i jestem bardzo zadowolony opłaty za prowadzenie rachunku są niższe od konkurencyjnych banków mam też tam kredyt gotówkowy rata jest taka jaką chciałem nie zaduża taką na jaką mnie stać. Firma godna zaufania polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *