kraków bank spółdzielczyBanki Spółdzielcze cieszą się ogromnym zaufaniem wśród wielu Polaków. Istnieją już od ponad 120 lat na naszym rynku i już od samego początku zrzeszały miliony rolników dla których mieli szczególne oferty. Z biegiem czasu rozszerzyły swoją działalność o inne usługi finansowe. Coraz większą popularnością cieszy się Krakowski Bank Spółdzielczy w Krakowie (mapa oddziałów na http://www.kbsbank.com.pl/Oddzialy,str,47.html). Wielu czytelników pyta nas o opinie na jego temat. W dzisiejszym artykule znajdziecie odpowiedź na to pytanie.

Najlepsze opinie wśród przedsiębiorców?

Tak to prawda jednymi z największych zwolenników usług Krakowskiego Banku Spółdzielczego są przedsiębiorcy. Taką przychylność ten bank zyskał sobie wśród tego rodzaju klientów bardzo korzystną ofertą kredytową, a w szczególności kredytów obrotowych.

  • Cel finansowania : bieżące potrzeby ściśle związane z prowadzoną działalnością gospodarczą, oraz spłata zadłużenia w innym banku.
  • Waluta: PLN
  • Okres kredytowania: możliwość aż do 60 miesięcy
  • Oprocentowanie kredytu: ustalane w oparciu o stawkę WIBOR 1M i marżę banku
  • Raty kredytowe: równe bądź malejące, możliwość spłaty miesięcznie lub kwartalnie
  • Możliwość wcześniejszej spłaty kredytu
  • Zabezpieczenie kredytu: weksel własny, zastaw rejestrowy, przewłaszczenie na zabezpieczenie, przelew wierzytelności, poręczenie wekslowe, cesja praw z polisy ubezpieczeniowej, blokada środków na rachunku bankowym, pełnomocnictwo do dysponowania rachunkiem bieżącym, hipoteka lub inne dopuszczone przepisami prawa cywilnego lub wekslowego.
  • Możliwość negocjacji wysokości oprocentowania w Krakowskim Banku Spółdzielczym.

Karta kredytowa VISA CLASSIC podnosi ocenę Krakowskiego Banku Spółdzielczego?

Dzięki nowoczesnej karcie kredytowej z funkcją zbliżeniową ocena o Karkowskim Banku Spółdzielczym znacznie się podwyższyła. Ten bezpieczny i uniwersalny środek płatniczy wzbudził zaufanie wśród klientów i uczynił transakcje bezgotówkowe bardziej bezpiecznymi. Jeżeli jesteś zainteresowany produktami finansowymi jakie oferuje ten bank, zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej.

One thought on “Krakowski Bank Spółdzielczy w Krakowie – Opinie

  1. Witam czy bank spoldzieczy jest w porzadku trzymaja tajemnice wlasciela konta nie udostepniaja danych o przelewach i saldzie nikomu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *