Podkarpacki Bank SpółdzielczyPodkarpacki Bank Spółdzielczy siedziba główna mieści się w Sanoku. Ma już ponad 140 lat doświadczenia na rynku, ponieważ istnieje od 1871 roku. W całej Polsce obecnie, PBS Bank ma około 100 swoich placówek.

Jakie są opinie wśród klientów Podkarpackiego Banku Spółdzielczego?

Podkarpacki Bank Spółdzielczy cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami. Najlepszymi dowodami świadczącymi o tym są zdobyte przez niego nagrody i wyróżnienia takie jak:

 • Laur Studentów 2014
 • Laureat XV edycji konkursu Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców
 • Laureat z nagrodą „Złote Godło” w kategorii Ql Services – usługa najwyższej jakości 2013
 • Medal Europejski w XXIV edycji konkursu za usługę PBSbank24.

Innowacyjność – Podkarpacki Bank Spółdzielczy wyprzedza konkurencję

Opisywany bank ceniony jest również za innowacyjność. Dzięki sprawnemu i szybkiemu procesowi decyzyjnemu w PBS Banku klienci mogą cieszyć się:

 • Bankomatami biometrycznymi
 • Aplikacjami mobilnymi
 • Wpłatomatami do bilonu.

Zadowoleni klienci chwalą sobie promocyjne oferty jakie daje im PBS Bank.

Jedną z takich kuszących ofert jest kredyt gotówkowy na 8% z możliwością karencji w spłacie kapitału do 3 miesięcy w dowolnym okresie spłaty kredytu, pobierana prowizja to tylko 3%. Dowolny rodzaj rat, okres kredytowania do 12 miesięcy na dowolny cel.

Studenci mają bardzo pozytywne opinie o tym banku, ponieważ wszyscy korzystający z usług Orange, doładowując konto kwotą od 5zł do 50zł dostają BONUS: 20% wartości doładowania. To co jeszcze sprawiło, że studenci lgną do PBS Banku to oferta darmowego konta dla nich.

Bank PBS odpowiedzią na wszystkie potrzeby klientów

Na swojej stronie https://www.pbsbank.pl/web/10180/244 PBS Bank umieścił porównywarkę kredytów, dzięki czemu wybór odpowiedniego kredytu dla klientów będzie znacznie łatwiejszy. Jeżeli chcesz poznać więcej ofert zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie będziesz mógł porównać wybrane produkty finansowe i porównać je między sobą.

9 thoughts on “Podkarpacki Bank Spółdzielczy (PBS Bank) – Opinie

 1. Próbowałem zrobić szybki przelew przez internet z mojego konta w PBS do mBanku. Niestety brak takiej opcji na stronie a Pani z infolinii PBS twierdzi że dla osób posiadających token sprzętowy taka operacja jest niemożliwa. Trudno. Poszedłem do oddziału w Sędziszowie Młp. przy 3 Maja i kolejna niespodzianka. Przelewu nie można wykonać. Podobno mBank nie jest w grupie banków który przyjmuje szybkie przelewy.

 2. ODRADZAM WSZYSTKIM KORZYSTANIE Z USŁUG TEGO BANKU – SZCZEGÓLNIE PRZEDSIĘBIORCOM , BIUROKRACJA ,SPRZECZNE PRZEKAZYWANIE INFORMACJI , CAŁY SZTAB LUDZI ZATRUDNIONYCH W TYM BANKU I SZYBKOŚĆ ZAŁATWIANIA SPRAW ŚWADCZY O ICH BRAKU WIEDZY .W SIEDZIBIE GŁÓWNEJ BANKU W SANOKU NIEMIŁA OBSŁUGA JUŻ NIE WSPOMNĘ IŻ KLIENT BANKU CZYLI NOTA BENE OSOBA KTÓRA TEN BANK UTRZYMUJE JEST TRAKTOWANA JAK INTRUZ. STANOWCZO ODRADZAM – ŚREDNIOWIECZNY SYSTEM BANKOWOŚCI ELEKTRONICZNEJ ,KTÓRY MA CIĄGŁE AWARIE

 3. Najgorszy bank, z jakim miałam do czynienia. Dziś jest 30 stycznia, córka przelała mi pieniądze expresem na pilny nieprzewidziany wydatek. Niestety, pieniądze zamiast w ciągu 15 minut dotrą na moje konto dopiero 2 stycznia. Dodam, że córka zapłaciła 35 złotych prowizji z tytułu realizacji expresowego przelewu. W tej sytuacji musiałam prosić znajomych o pożyczkę. To jakaś katastrofa. Ja również, tak jak wspomniał przedmówca nie mogę zrobić szybkiego przelewu, ponieważ posiadam sprzęt w postaci tokenu. Porażka. Zaraz po Nowym Roku zmieniam bank! Nie polecam!!!

 4. Może mi ktoś udzielić informacji, czy z PBS faktycznie jest tak źle, czy to tylko plotka. Wszystką kasę wybrałem, został mi tylko ror. Zastanawiam się, czy ror też przenieść do innego banku.

 5. A ja jestem bardzo zadowolona. jestem w banku już 15 lat . Prz\eniosłam sie z PKO BP najpierw ROR a potem lokatę . Obsługa świetna, kompetentna pomocna. Jak miałam większa kwote na |ROR-rze Pani wyszukała mi korzystna lokatę. Po prostu suuuper. Polecam wszystkim, tak jest w rzeszowie a nie wiem jak gdzie indziej.

 6. dobry bank ale ma wysokie prowizje za karty i konta jak by byla jedna oplata za konto i karte to bylo by ok niech bank o tym pomysli jest wiele basnkow rachunki i karty sa za 0zl tylko te oplaty tak to jest ok

 7. Pani która tam pracuje nie nadaje się na to stanowisko, osoba upoważniona zgubiła dowód osobisty, po otrzymaniu zaświadczenia z Urzędu miasta i innym dokumentem ze zdjęciem udała się do banku aby zablokować konto. Z obawy przed oszustami, lecz ta pani powiedziała że tego nie zrobi, była bardzo niemiła i chamska ciągle gdzieś wychodziła. Poprosiłem panią która siedziała obok aby poprosiła kierownika niestety bez echa. Nie polecam tego banku ze względu na obsługę. Powiedziałem tej pani że chce zlikwidować wszystkie moje konta, to co usłyszałem od niej zwaliło mnie z nóg cyt. Słowa jednego mniej. Takie jest podejście tej pani. Chamstwo i tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *