sgbRynek bankowy w ostatnim czasie mocno się rozszerza, oferując coraz to lepsze produkty dla swoich klientów. Kiedyś główną rolę w całym tym systemie sprawowały banki komercyjne, jednak od kilku lat wiele czynników zdecydowało, że konkurencyjne stały się dla nich Banki Spółdzielcze. Spółdzielcza Grupa Bankowa (http://www.sgb.pl/) zrzesza w sobie 206 Banków Spółdzielczych i SGB – Bank Spółka Akcyjna.

Spółdzielcza Grupa Bankowa dla kogo stworzona.

Ta Spółdzielcza Grupa Bankowa została stworzona z myślą o:

  • Klientach Indywidualnych
  • Klientach Biznesowych
  • Instytucjach
  • Rolnikach

Fundusze Unijne w SGB

Coraz więcej osób myśli o rozpoczęciu działalności, jednak często brakuje im na to środków pieniężnych. Teraz pomoc w tej sprawie oferuje Unia Europejska ze swoimi nowymi Funduszami. Nie każdy potrafi skorzystać z tego typu wsparcia dlatego, też Spółdzielcza Grupa Bankowa wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów ma wśród swoich usług również bezpłatne doradztwo związane z posykiwaniem środków Unijnych na prowadzenie działalności.

SGB udział w programie Mieszkanie dla Młodych

Klienci Spółdzielczej Grupy Bankowej darzą ją ogromnym zaufaniem. Oparte jest ono długoletnią tradycją połączoną z innowacyjnością i wysoką jakością oferowanych usług. SGB nie zamyka się przed swoimi klientami – oferuje im znacznie więcej, angażując się w różne programy, czego Dodowem m.in. jest udział w programie Mieszkanie dla Młodych. Dzięki takiemu zaangażowaniu klienci SGB mogą już od lutego korzystać z preferencyjnego kredytu mieszkaniowego, przeznaczonego na pomoc w finansowaniu części kosztów związanych z zakupem mieszkania.

Dużo emocji z lokatą „Zysk w parze z nagrodami”

Warunkiem wzięcia udziału w promocji, jest założenie lokaty o minimalnej wartości 500zł na okres trzech lub sześciu miesięcy. Atrakcyjnymi nagrodami są m.in.: nowy model Toyota Auris, Toyota Yaris, iPady mini oraz kilkaset innych atrakcyjnych nagród.

Jeżeli interesuje Cię więcej informacji na temat SGB i produktów finansowych jakie oferuje zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *